Apotheek Bleiswijk

Apotheek Bleiswijk

Oranjetuin 128 2665VJ Bleiswijk Tel:010-5214262

Laatste nieuws

  • Apothekersassistent(e) gezocht voor onze apotheek! Wordt jij onze nieuwe enthousiaste collega? Klik hier voor de vacature en solliciteer direct of stuur een mail naar info@apotheek-bleiswijk.nl
  • Voor een overzicht van de vergoedingen/contracten per zorgverzekeraar van Apotheek Bleiswijk verwijzen wij u door naar de volgende pagina: ZGZ Landingspagina | Netwerk apotheken
  • Door landelijke leveringsproblemen zijn medicijnen er helaas steeds vaker niet. U krijgt dan een ander merk of eventueel een passend alternatief van ons. Voor meer informatie en wat u zelf kunt doen leest u hier.
  • Wij bieden de kijksluiter aan. Dit is een animatievideo van een medicijn waarin de belangrijkste informatie uit de bijsluiter van een medicijn in begrijpelijke spreektaal wordt uitgelegd. Het gebruik hiervan is kosteloos. Zoek de kijksluiter van uw medicijn hier.

Het gordelroosvaccin: welke bijwerkingen kun je verwachten?

Het gordelroosvaccin Shingrix beschermt effectief tegen gordelroos en zenuwpijn. Veelvoorkomende bijwerkingen zijn spierpijn, koorts, moeheid en reacties op de prikplaats. Soms treedt gewrichtspijn op. Bescherming is optimaal na twee prikken. Gordelroos na vaccinatie is zeldzaam. Een vaccinatieprogramma voor ouderen is aangekondigd, maar details volgen nog.


Lees het hele artikel op: Gezondheidsnet
Publicatiedatum: 15-07-2025


Terug naar overzicht